חוויית הנהיגה המושלמת. 
BMW  (ראשי תיבות של Bayerische Motoren Werke – מפעל מנועים באוורי) יצרן מכוניות ואופנועים נוסד בשנת 1916 בבאווריה, גרמניה. 
BMW הוא מותג הפרימיום המוביל בעולם ונמצא בחוד החנית מבחינת טכנולוגיה, עיצוב והנאה מנהיגה.
מגוון דגמי החברה נבנה ברוח  חזון החברה אשר שואף ליצירת חוויית הנהיגה המושלמת לנהג ולנוסעים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחכמות בתחומי ההינע, הבטיחות והנדסת אנוש. מהנדסי החברה פועלים לילות כימים לשיפור מתמיד של מרכבי המכונית והתאמתם לאורח החיים הייחודי של קהל לקוחותינו. 
הדור החדש של מנועי הבנזין והדיזל ממשפחת TwinPower Turbo של BMW כחלק ממערכות BMW Efficient Dynamics אחראי לביצועים המשופרים ולצריכת הדלק החסכונית יותר . אווירודינמיות משופרת תורמת לרמות הגבוהות יותר של היעילות והחיסכון  וכך גם טכנולוגיית EfficientLightweight של BMW, שבו-זמנית מפחיתה את המשקל ומגבירה את קשיחות הרכב הודות לשימוש בחומרים הנכונים לחלקים הנכונים. זו עדות נוספת לחדשנות המרשימה בה מובילה BMW.
ב 2016 תחגוג  BMW 100  שנים להיווסדה , עם מבט קדימה “The next 100 Years”   BMW ממשיכה לפתח ולהוביל את חזית הטכנולוגיות ההיברידיות והחשמליות בתחום הרכב כאשר השיקה את מגוון דגמי BMW i. רכבים אלו מייצגים את חזון החברה לעתיד חכם, יעיל ונקי יותר.